גנרטור להשכרה

מחפשים גנרטור להשכרה ולא יודעים מה המחיר?

גנרטורים משמשים אנשים לצרכים רבים. קבלנים משתמשים לעתים בגנרטורים מיוחדים המתאימים למבנים בעת ביצוע עבודות מסוימות, בעת הפקת חתונות או אירועים בטבע ישנו צורך בגנרטור ואף באירועים מסוימים משכירים גנרטורים לצורך מקור חשמל במקרה של הפסקת חשמל. אז כמה עולה גנרטור להשכרה ומה משפיע על מחירו?

 

מערכת הגברה

 

גנרטור להשכרה: התחילו באפיון הצרכים שלכם

האם אתם מעוניינים בגנרטור לצורך הפעלת מערכת שמע בלבד או שאולי אתם מעוניינים גם בהפעלת תאורה, מקררים ומכשירי חשמל נוספים? על מנת לוודא איזה הספק של גנרטור אתם צריכים חשוב לדעת את סדר גודל הצריכה של המכשירים השונים וכמו כן להשכיר גנרטור להשכרה בעל הספק גבוה יותר מהצורך בפועל על מנת למנוע תקלות.

כמו כן ישנם גנרטורים רועשים וישנם גנרטורים מיוחדים אשר יכולים לפעול בשקט. גנרטורים שקטים נועדו במקור לשימוש בתוך מבנים אך גם בעת פעילות בטבע ייתכן ותרצו להשתמש בגנרטור שקט, בעיקר כאשר מדובר באירוע בעל כמה מתחמים. כמו כן יש לאפיין לכמה זמן תרצו להשכיר את הגנרטור בעקבות סיבות שיצוינו בהמשך.

סוג הגנרטור

כאמור, ישנם גנרטורים שקטים ורועשים כאשר גנרטור שקט הינו יקר יותר מאשר גנרטור שאינו מושתק. מעבר לכך, הגנרטורים שונים אחד מין השני בפעילות המכנית שלהם כלומר, מהו ההספק בוואט שלהם ומהם חומרי הבעירה בהם הם משתמשים.  הגנרטורים הנפוצים ביותר פועלים על בנזין וסולר.

גנרטורים אשר פועלים על סולר עולים יותר להשכרה מאשר אלו הפועלים על בנזין מפני שהסולר נשרף לאט יותר ולכן בשימוש ממושך ההוצאה הכוללת בעבור הגנרטור תהיה קצרה יותר.

עלויות ההובלה

גנרטורים ניידים דורשים הובלה אל האירוע. במידה ומדובר בגנרטור קטן לצורך סיפוק צורכי החשמל לטיול של עד כמה עשרות נפשות, ייתכן ותוכלו לשנע אותו בכוחות עצמכם ובכך לחסוך את עלויות ההובלה אך גנרטור להשכרה בעלי הספק של חמשת אלפים וואט לדוגמא, הינם כבדים מאוד ולא כל האנשים יהיו מעוניינים לסחוב אותם בכוחות עצמם.

כמו כן ישנם גנרטורים ענקיים אשר בשביל לשנע אותם יש צורך בפעילות מיוחדת שכן כל גנרטור ענק הינו בגודל של עגלת גרירה שלמה ולכן במידה ותצטרכו כמה כאלו ייתכן ועלויות ההובלה יהיו גבוהות.

משך האירוע

חברות רבות להשכרת גנרטורים כמו הכל בקול, מגלמות את משך זמן השכרת הגנרטור במחיר כאשר ככל שהגנרטור מושכר ליותר זמן כך מחירו נמוך. על ידי השכרת גנרטור הפועל על סולר לזמן רב ניתן לחסוך באופן משמעותי.

לפרטים נוספים היכנסו צרו קשר עם חברת הכל בקול וקבלו ייעוץ מקצועי.

שתפו את המאמר

רוצים הופעה בלתי נשכחת?

מאמרים אחרונים

רוצים הופעה בלתי נשכחת?