מחפשים גשר תאורה לאירועים? השכירו שירותי הגברה ותאורה

תאורה לאירועים – גשר תאורה לאירועים או בכינויו “טראס” הינו חלק מכני אותו מקימים באירועים בין אם אירועי פנים או חוץ שעליו מלבישים תאורה והגברה. גשר התאורה משמש כחלק בלתי נפרד מהתפאורה ומאפשר להקים מיצגים וויזואליים מרהיבים באמצעות שימוש חכם באורות והכנות מוקדמות. את גשר התאורה מקימים על הקרקע ולאחר מכן מרימים אותו אל על ועבודה זו דורשת מיומנות רבה וכמו כן הקפדה על כל כללי הבטיחות מפני שגשר התאורה לא רק נושא ציוד הגברה מקצועי יקר אלא הוא גם כבד ויכול להוות סכנה לנוכחים בעת שמורכב בצורה לא נכונה.

 

תאורה והגברה

 

שלבי בניית גשר התאורה

הטראנס אמנם יכול לקום בתוך יום אחד אך העבודה עליו רבה ודורשת מיומנויות רבות ואף הסמכות. למעשה, טרם הקמת גשר התאורה באירוע עצמו ישנו שלב התכנון. בשלב התכנון ישנו מהנדס אשר אמון על מתן האישורים לבניית גשר התאורה על מנת למנוע מצבים של התמוטטות. המהנדס קובע באיזו צורה בדיוק ניתן להרים ולתלות את הגשר וכמו כן אילו משקלים ניתן להרים בעזרתו.

כאשר גשר התאורה מונח עדיין בגובה האדם ולאחר שהורכבו עליו כל הגופים, אמון המהנדס על בדיקת כל המרכיבים התלויים עליו על מנת לוודא שהחיבורים בוצעו כהלכה. במידה והנכם מתכננים אירוע גדול ואתם מעוניינים גם בגשר תאורה, כדאי לכם לשקול השכרת שירותי הגברה ותאורה במקביל.

שירותי הגברה ותאורה

חברות רבות אשר בעבר הציעו רק את שירותי ההגברה או התאורה החלו להציע את שני השירותים במקביל כך ששניהם הפכו ללב העסק. היתרון שבהשכרת שירותי הגברה ותאורה לאירועים במקביל מחברה אחת הינו היכולת לעבוד אל מול מספר מצומצם יותר של ספקים ולאפשר להם לעבוד בתיאום טוב יותר מפני שמדובר באותה החברה.

הדבר מהותי במיוחד באירועים בהם ישנו גשר תאורה מפני שעל גשר התאורה מרכיבים גם רמקולים. כמו כן חברות ההגברה כמו הכל בקול, לרוב יציעו גם שירותי השכרת גנרטורים.

יש לציין ששירותי התאורה כמו גם ההגברה דורשים ידע מעמיק בהקמתם וגם בהפעלתם. למעשה, מקצוע התאורן נדרש לא רק בתחילת האירועים כאשר מקימים את הציוד ובודקים את תקינותו אלא גם במהלך האירוע. גם באירועים שבהם אין מופעים וויזואליים או הצגת תאטרון הדורשת מהתאורן להשתמש בתאורה לכל אורך האירוע ובאופן משתנה, באירועים גדולים יושבים צוות ההגברה והתאורה במצב כוננות במהלך כל האירוע על מנת למנוע תקלות ולאפשר למנהלי האירוע לערוך שינויים פתאומיים במבנה התאורה או בהגברה. למידע נוסף, היכנסו

שתפו את המאמר

רוצים הופעה בלתי נשכחת?

מאמרים אחרונים

רוצים הופעה בלתי נשכחת?